News Photo

3 Adımda E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Özellikle pandemi döneminde yükselişe geçen e-ticaret dünyasına giriş yapmak istiyor, başlangıç seviyesindeki bir bütçe ile e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız sizin için güzel bir rehber hazırladık. Rehberde, işinizi kolaylaştıracak online hizmetlere de yer verdik. 

Elektronik ticaret, günümüz itibarıyla global ticaretin %14,1’ini oluşturuyor, bu oranın önümüzdeki yıllarda giderek yükselmesi bekleniyor. Öyle ki istatistiklere göre ekonomik çalkantılara rağmen e-ticaretin global ticaretteki payı, 2023’te %22 oranında olacak

Diğer taraftan uzmanlar, sadece 2020 yılı boyunca küresel e-ticaret satışlarının toplam 4,14 trilyon dolara ulaşacağını söylüyorlar. Bu rakamlar, e-ticarette yaşanacak %0,001’lik bir hacim artışının bile aslında ne kadar büyük bir ekonomik değer ifade ettiğini kanıtlıyor. Peki bu yükselişten payınızı almak istiyor, bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız neler yapmanız gerek?

  • ÖNEMLİ: E-ticaret sitenizi kurarak kendi girişiminizi yapmak istiyorsanız, Vebze’nin avantajlarına göz atmayı unutmayın.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?